• ALTIN SUYU (ALTIN DAMLA) 50ML (200PPM)

ALTIN SUYU (ALTIN DAMLA) 50ML


ALTIN SUYU (ALTIN DAMLA) 50ML


ALTIN DAMLA

MONOATOMİK ALTIN (ÖZEL ÜRETİM)

200PPM (mg/mL)

En az 5000 yıllık bir üretim tekniğiyle üretilen bir madde monoatomik altın. İletkenliği en yüksek ve okside olmayan tek element altındır. Bunun mineral olarak kullanılması epifiz bezini ve vücudu canlandırıyor.

YARARLARI

* Beynin işlem kapasitesini ve işlem hızını yükseltir.

* Epifiz bezini aktive ederek, beyin içersinde elektrik ve kimyasal akımları yavaşlatan dirençleri  ortadan kaldırdığı için beynin kullanım kapasitesi artar.

* Astral seyahat çalışmalarında çok büyük potansiyeli olan bir maddedir.

* Melatonin ve DMT düzeylerini arttırır. Bağışıklık sistemini güçlendirir, kanser ve diğer hastalıklara yakalanma riskini azaltır.

KULLANIMI

Günlük kullanım dozu sabah akşam 5-10 damladır. Bu miktar yeterlidir ve aşılmamalıdır. Su veya maden suyuna eklenip içilebilir. Madensuyunda daha etkilidir. Yeterli su tüketimi, beyin sağlığı, parasempatik sinir sisteminin ve belleğimizin çalışması için çok önemlidir.


EPİFİZ BEZİ (PİNEAL GLAND)

3. göz veya kozalaksı bez denilen bir endokrin yani salgı üreten bir organımızdır. Ona aklın ışığı da denilmiştir. Küçük konik şekilli bir organ olup, 5-8 mm uzunluğunda, 3-5 mm genişliğinde ve 120-150 mg ağılığındadır. Binlerce yıldır üzerinde çalışılan, ruh ve beden arasında bir köprü olduğu düşünülen bir yapıdır. Bir çok hormon ve nörotransmitter üretir. Serotonin, melatonin, pinolin ve DMT. DMT, yani DiMetilTriptamin'e ruh molekülü de denilmiştir. Çünkü bütün canlılarda bulunur.

 

EPİFİZ BEZİNİN FONKSİYONLARI

* Gece - gündüz döngüsü ve sirakadyen ritmi ve üreme işlevi arasındaki ilişkiyi düzenler.

* Melatonin hormonu, gündüz biriken toksinleri gece tamamen temizler. Dünyadaki en yüksek serbest radikal süpürücüsüdür. Antioksidan kapasitesi çok yüksektir. Kanserden korunmada çok önemli olduğu kabul ediliyor.

* Bütün salgı bezlerine etki etmektedir.

* Üretilen serotonin miktarı beyindeki elektriksel kapasitenin yüksekliği ile alakalıdır. Bu sayede beyin iletişim hızı artıp eksilir.

* Endokrin sistemin hiyerarşik olarak en üst noktadaki organı epifiz bezidir.

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

ALTIN SUYU (ALTIN DAMLA) 50ML (200PPM)

  • 200,00TL


Benzer Ürünler

ALTIN SUYU (ALTIN DAMLA) 30 ML (200PPM)

ALTIN SUYU (ALTIN DAMLA) 30 ML (200PPM)

ALTIN SUYU (ALTIN DAMLA) 30 MLALTIN SUYU (ALTIN DAMLA) 30MLALTIN DAMLAMONOATOMİK ALTIN (ÖZEL ÜRETİM)200PPM (mg/mL)En az 5000 yıllık bir üretim tekniğiyle üretilen bir madde monoatomik altın. İletkenli..

150,00TL

ALTIN SUYU (ALTIN DAMLA) 100ML (200PPM)

ALTIN SUYU (ALTIN DAMLA) 100ML (200PPM)

ALTIN SUYU (ALTIN DAMLA) 100MLALTIN SUYU (ALTIN DAMLA) 100MLALTIN DAMLAMONOATOMİK ALTIN (ÖZEL ÜRETİM)200PPM (mg/mL)En az 5000 yıllık bir üretim tekniğiyle üretilen bir madde monoatomik altın. İletken..

350,00TL